X

گروه محصولات

ویتروس

محصولات آرایشی و بهداشتی

معرفی

محصولات مراقبت از پوست و موی ویتروس به عنوان یک ایده در سال 1400 در ذهن ها شکل گرفت و در اردیبهشت ماه سال 1400 در کنار سایر برند های گروه معظم صنعتی گلرنگ تولید شد و روانه بازار گردید. این محصولات دارای فرمولاتورهای مجرب و متخصص بوده که با به کارگیری عصاره های موثر و مفید از طبیعت ، محصولات با کیفیت ویتروس را تولید کردند. ویتروس در سبد خود انواع محصولات مو از قبیل شامپوها، اسپری های دوفازی، سرم های مو، نرم کننده ها، ماسک ها و ژل مو و کیت رنگ مو را شامل شده است. همچنین دارای محصولات مراقبت از پوست مانند انواع کرم های پمپی، ظرفی و تیوپی، ژل شست و شوی صورت و ... می باشد. ویتروس آمده است تا در فروشگاه های زنجیره ایی، داروخانه ها، گالری ها، و هایپر مارکت ها حضورداشته باشد و از این طریق در دسترس همه ی مصرف کنندگان عزیز قرار گیرد.

چشم انداز

تمامی مخاطبان محصولات پوست و مو، ویتروس را خواهند شناخت و از آن به عنوان یک برند متعهد با فرمولاسیون های تک در حوزه سلامت پوست و مو یاد خواهد کرد. مأموریت شرکت خدمات تحقیقاتی آرین گستر فراهم‌آوردن تمامی محصولات مراقبت شخصی برای همه بانوان، آقایان وکودکان در سراسر کشور است تا به رفاه، سلامت و زیبایی افراد رسیدگی نماید. تعهد ما توسعه بخشیدن به تولید محصولات مؤثر، نوآورانه و سازگار با محیط‌زیست است که مورداعتماد مصرف‌کنندگان عزیز قرار گیرد.

هدف و ماموریت

هدف ما قرار گرفتن محصولات ویتروس در سبد خرید تمام مصرف کنندگان و ایجاد رضایت در آنها است همچنین می خواهیم بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات بهداشتی در خاورمیانه باشیم، ما همچنان به تعامل بیشتر با مصرف‌کنندگان، نیازهای آن‌ها پیش بینی خواهیم کرد و در صدد رفع نیاز ها خواهیم بود. از طریق شیوه‌های مدرن، نوآورانه و سازگار با محیط‌زیست، برتری خود را به اوج رسانده و نسبت به اهمیت زیبایی طبیعی آگاهی‌رسانی می‌کنیم. ما کارکنانی را به همراه خواهیم داشت تا ما را در راستای تحقق بخشیدن به این هدف همراهی نمایند. ما در تلاشیم تا با برخورداری از دانش روز، نیروهای متخصص و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و فرمولاسیون پیشرفته و بهره گیری از گیاهان و منابع طبیعی، علاوه بر حفظ بهداشت و سلامت فردی، زیبایی را به همه مردم هدیه دهیم.

آخرین اخبار

محصولات مراقبت از پوست و موی ویتروس به عنوان یک ایده در سال 1400 در ذهن ها شکل گرفت و در اردیبهشت ماه سال 1400 در کنار سایر برند های گروه معظم صنعتی گلرنگ تولید شد و روانه بازار گردید. این محصولات دارای فرمولاتورهای مجرب و متخصص بوده که به کارگیری عصاره های موثر و مفید پوست و مودر طبیعت یکی از مشخصه های محصولات با کیفیت و های تک ویتروس می باشد. ویتروس در سبد خود انواع محصولات مو از قبیل شامپوها، اسپری های دوفازی، سرم های مو، نرم کننده ها، ماسک ها و ژل مو و غیره را شامل شده است. همچنین دارای محصولات مراقبت از پوست مانند انواع کرم های پمپی، ظرفی و تیوپی، ژل های فیس واش، بادی اسپلش و ... می باشد. ویتروس آمده است تا در پایگاه های فروش زنجیره ایی، داروخانه ها، گالری ها، و هایپر مارکت ها حضورداشته باشد و از این طریق در دسترس عامه ی مصرف کنندگان و مخاطبان چنین محصولاتی قرار گیرد.