X

گروه محصولات

ویتروس

محصولات آرایشی و بهداشتی

معرفی

ویتروس در گروه صنعتی گلرنگ متولد شد و در کنار سایر برند های این گروه معظم از اردیبهشت ماه 1400، روانه بازار شد. ویتروس با بهره گیری از عصاره های طبیعت در فرمولاسیون خود، محصولات مراقبت از پوست و مو را شامل شده است و در هایپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای، داروخانه ها و گالری ها حضور یافته است.

چشم انداز

تمامی مخاطبان محصولات پوست و مو، ویتروس را خواهند شناخت و از آن به عنوان یک برند متعهد با فرمولاسیون های تک در حوزه سلامت پوست و مو یاد خواهند کرد.

هدف

قرار گرفتن محصولات ویتروس در سبد خرید تمام مصرف کنندگان متوسط به بالای محصولات پوست و مو ایجاد رضایت از مصرف که منجر به تکرار خرید گردد.

آخرین اخبار

محصولات مراقبت از پوست و موی ویتروس به عنوان یک ایده در سال 1400 در ذهن ها شکل گرفت و در اردیبهشت ماه سال 1400 در کنار سایر برند های گروه معظم صنعتی گلرنگ تولید شد و روانه بازار گردید. این محصولات دارای فرمولاتورهای مجرب و متخصص بوده که به کارگیری عصاره های موثر و مفید پوست و مودر طبیعت یکی از مشخصه های محصولات با کیفیت و های تک ویتروس می باشد. ویتروس در سبد خود انواع محصولات مو از قبیل شامپوها، اسپری های دوفازی، سرم های مو، نرم کننده ها، ماسک ها و ژل مو و غیره را شامل شده است. همچنین دارای محصولات مراقبت از پوست مانند انواع کرم های پمپی، ظرفی و تیوپی، ژل های فیس واش، بادی اسپلش و ... می باشد. ویتروس آمده است تا در پایگاه های فروش زنجیره ایی، داروخانه ها، گالری ها، و هایپر مارکت ها حضورداشته باشد و از این طریق در دسترس عامه ی مصرف کنندگان و مخاطبان چنین محصولاتی قرار گیرد.