X

شامپو روغن ارگان مصرف روزانه

گروه محصول: مراقبت از مو شامپو

اشتراک گذاری:

شامپو بدون سولفات حاوی روغن ارگان، برای مصرف روزانه

برای بهبود شرایط موهای خود باید از یک تقویت کننده مؤثر استفاده کنید. روغن ارگان یکی از این تقویت کننده‌ها است که به طلای مایع مشهور شد است. این ماده از درختی به نام آرگان گرفته شده است که در کشور مراکش رشد می‌کند. ارگان یک ماده بسیار ارزشمند بوده که دارای مقادیر زیادی ویتامین E و اسیدهای چرب است. وجود چنین موادی باعث شده که این ماده برای جوان سازی و تغذیه پوست و مو بسیار مفید و مؤثر باشد.

اسیدهای موجود در ارگان

وجود آنتی اکسیدان ها، لینولئیک اسید و اسیدهای چرب امگا ۶ باعث می‌شود که استفاده از ارگان برای بخش‌های خارجی بدن مانند پوست و مو بسیار مفید باشد. این اسیدها در سلول سازی نقش مهمی دارند. سلول سازی در سلامت پوست مو بسیار مؤثر بوده و نتیجه آن را به خوبی بعد استفاده ارگان می‌توانید مشاهده کنید.

نتیجه استفاده از شامپو حاوی روغن ارگان با مصرف روزانه

ارگان به علاوه مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم توان ترمیمی هم دارد. همچنین ارگان می‌توان به لایه‌های داخلی مو نفوذ کند و در نتیجه موهایی درخشان را برای مصرف کننده به دنبال داشته باشد. همچنین استفاده از ارگان به صورت روزانه تا ۸۷ درصد افزایش حالت‌پذیری را به دنبال خواهد داشت.

 

ویژگی های شامپو حاوی روغن آرگان مناسب برای استفاده روزانه

·         شوینده بسیار ملایم، فاقد هرگونه سولفات، نمک اضافه و رنگ، مناسب برای انواع موی سر

·         حفظ رطوبت، نرمی، لطافت و حالت پذیری موی سر، جلوگیری از ایجاد خشکی، وز و گره در موها

·         افزایش حالت پذیری و حفظ درخشش و براقیت طبیعی موی سر

·         روغن آرگان: سرشار از  اسیدهای چرب ضروری مانند امگا-3 و امگا-6 برای تقویت و تغذیه فولیکول مو

·         توکوفریل استات(ویتامین E): با ویژگی آنتی اکسیدان، حذف اثرات منفی رادیکالهای آزاد ناشی از آلودگیهای محیطی روزانه بر روی پوست سر

·         کمپلکس ویتامین :B بویژه بیوتین برای تقویت فولیکول های مو