X

شامپو ضد شوره مخصوص موهای چرب

گروه محصول: مراقبت از مو شامپو

اشتراک گذاری:

شامپو ضد شوره ویتروس مخصوص موهای چرب

شوره سر یکی از مشکلاتی است که حل آن بسیار طاقت فرسا است. حتی ممکن است برخی داروها و محصولات بهداشتی برای مدتی کوتاه شوره سر را درمان کند؛ اما بعد از مدتی با شدتی بیشتر برمی‌گردد. در این بین برخی محصولات تخصصی در این زمینه وجود دارد که اطلاع از آن‌ها خالی از لطف نیست.

اولین اقدامی که برای درمان شوره سر باید انجام داد، توجه به جنس پوست و مو است. به عنوان مثال اگر مویی چرب دارید، باید از محصولات مراقبتی مخصوص موهای چرب بهره ببرید. شامپو ضد شوره ویتروس مخصوص موهای چرب برای افراد با چربی بالا در پوست و مو طراحی شده و بسیار کاربردی است.

 

ویتامین‌ها و مواد موثره مناسب برای درمان شوره موهای چرب

غدد چربی که زیر پوست قرار دارند، در افراد با موهای چرب، میزان بیشتری چربی ترشح می‌کنند. از این رو سبب ایجاد شوره‌های چرب و چسبنده می‌شود. همچنین وجود چربی اضافه، پوست را مستعد رشد قارچ و باکتری‌های مختلفی می‌کند که به پوست سر آسیب وارد می‌کنند. برخی ویتامین‌ها و مواد مغذی می‌توانند چربی سر را تعدیل کنند:

ویتامین‌های گروه ب یکی از ویتامین‌هایی که بر روی پوست و مو تاثیر به سزایی دارند، ویتامین‌های گروه ب به خصوص B3 , B6, B7 است. این ویتامین‌ها علاوه بر تغذیه پوست سر، سبب ایجاد گردش خون بهتر و بهبود کیفیت پوست می‌شوند. همچنین می‌توانند به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کرده و باکتری‌ها و قارچ‌های موجود بر روی پوست را از بین ببرند.

ترپن‌ها و ترپنوئیدها نیز از مواد موثره‌ای هستند که گردش خون را بر روی پوست سر بهتر می‌کنند و سبب پیشگیری از ایجاد شوره می‌شوند. این ترکیبات در رزماری به وفور یافت می‌شود.

 

شامپو ضد شوره ویتروس مخصوص موهای چرب و خواص آن

استفاده از شامپو ضد شوره ویتروس به علت خواص بی‌نظیری که دارد رضایت مصرف کنندگان را به همراه داشته است.

شامپو ویتروس مخصوص موهای چرب دارای ویتامین‌های مفید برای مو و ویتامین‌های گروه B است. همچنین عصاره رزماری موجود در این شامپو به خوبی پوست سر را تقویت می‌کند.

استفاده مداوم از این شامپو سبب می‌شود تا نه تنها پوست به خوبی تقویت شود؛ بلکه با تعدیل ترشح چربی توسط غدد، شوره‌های چرب نیز از بین بروند. بدین صورت درمان شوره سر با شامپو ضد شوره ویتروس مخصوص موهای چرب به طور کامل انجام می‌گیرد.

 

ویژگی های شامپو ضدشوره مناسب برای موهاي چرب

·         کمک به رفع پوسته ريزي و شوره موی سر چرب، جلوگیری از بروز مجدد شوره

·         کمک به كاهش قرمزي، التهابات و خارش پوست ناشی از شوره مقاوم و چسبناک

·         قدرت شویندگی بسیار مناسب، حفظ نرمی، لطافت و حالت پذیری موی سر.

·         پیروکتون اولامین با خاصیت ضد قارچ قوی، از بین برنده قارچ مولد شوره سر

·         سالیسیلیک اسید با خاصیت لایه برداری به منظور حذف شوره های چرب و چسبناک به پوست سر

·         عصاره رزماری برای تنظیم و کاهش ترشح چربی پوست سر

·             کمپلکس ویتامین B برای تقویت پوست و فولیکول های موی سر